سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Mostafa Pour-Mohammadi

پورمحمدی: اگر رای مردم نقشی ندارد چرا از ماه ها قبل فعالیت ه

Mostafa Pour-Mohammadi 27%

button ElectionsMeter.com

 

مصطفی پور محمدی می گوید:اگر در کشور آزادی وجود ندارد، چرا از ماه ها قبل فعالیت های انتخاباتی خود را آغاز کرده اید.

به گزارش خبرگزاری انتخاب، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در مراسم گرامیداشت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مسجدامام زین العابدین(ع) قم برگزار شد؛ با بیان اینکه دشمن خیال کرده می‌تواند با جنگ نرم انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد؛ اظهار کرد: این در حالی است که متاسفانه عده ای در داخل به دشمن پهلو دادند و جبهه را برای دشمن باز کردند و این بزرگترین خیانتی است که یک نفر می تواند مرتکب شود.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: امام همیشه مردم را باور داشت و به آن‌ها اعتماد می‌کرد تا مردم نیز این انقلاب را برای خود بدانند و این امر سبب شد که مردم به صحنه بیایند و بیش از سه دهه با جان و دل از این انقلاب محافظت کنند.

وی با بیان این که امام خمینی(ره) برای ما ملاک و شاخص را تعیین کرده است، اظهارکرد: امام خمینی(ره) گفتند که هر وقت دیدی دشمن از شما تعریف کرد و برای شما سوت و کف زد بدانید که راه را اشتباه رفته‌اید و این ملاک و شاخصی برای ماست.

پورمحمدی با اشاره بر این که اختلاف نظر و انتقاد در همه جا وجود دارد، اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب واژه بصیرت را وارد ادبیات سیاسی ما کرده است و این همان مطلبی است که امام خمینی(ره) نیز می خواهد.

...

 

۱۹ بهمن ۱۳۸۹

متن کامل : www.entekhab.ir

22.02.2011


pacman -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Iran > السياسيون > Mostafa Pour-Mohammadi
 
load menu