سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Politinė situacija Lietuvoje

Socialdemokratės aptarė politinę situaciją ir siūlė partijos

Politinė situacija Lietuvoje, satisfied 18%

 

...lyderiams imtis atsakomybės už šalies valdymą

 

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos narės tradiciškai rinkosi į kiekvienais metais Palangoje vykstančią konferenciją-seminarą “Moteris ir savivalda”. Iš visos Lietuvos susirinkusias socialdemokrates savo parašytomis eilėmis pasveikino LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Viktoras Pivrikas, įteikdamas LSDMS pirmininkei Birutei Vėsaitei puokštę gėlių. B.Vėsaitė sveikindama susirinkusias moteris, perdavė linkėjimus nuo partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus, kuris tikino, jog širdimi yra kartu su bičiulėmis.

prezidiumas.JPG

 

Apžvelgdama politinę situaciją Lietuvoje, Birutė Vėsaitė kalbėjo, kad ekonominė situacija Lietuvoje ir toliau blogėja, komunaliniai mokesčiai auga tragiškai, žmonės nebeišgali jų susimokėti. “Akivaizdu, kad konservatoriai jau pavargo valdyti valstybę, bet valdžios geruoju neatiduoda”, - ironizavo B.Vėsaitė. Pasak jos, politinių jėgų išsidėstymas yra patinėje situacijoje. Kai kurie partneriai, kaip pvz. Valinskas nėra patikimi, vieną dieną jie kartu, kitą jau nebe. “Lemtinga bus ateinanti savaitė, kai Seime bus svarstoma interpeliacija ministrui Eligijui Masiuliui”,- kalbėjo B.Vėsaitė, akcentuodama daug jo veiklos trūkumus, primindama Lietuvos pašto direktoriaus skandalingą istoriją bei begalinį ministro norą privatizuoti kelius, geležinkelius ir t.t. 

 

“Jeigu perimtumėme vadovavimą šaliai, darytume tą žymiai geriau nei konservatoriai, nes esame labiau patyrę, turime gerų patyrusių specialistų, vadovų, kuriuos šiuo metu negailestingai šluoja konservatoriai”, - kalbėjo B.Vėsaitė. Pasak politikės, specialistams išugdyti reikia ne vieno dešimtmečio. Dėl konservatorių kadrų „valymo“ politikos stringa ES lėšų įsisavinimas, nes naujai priimti žmonės nesugeba to daryti. “Valstybę reikia mokėti valdyti, o A.Kubilius bei jo ministrai nuolat sėdi Seime, dar nori pakeisti Seimo statutą, kad dar galėtų dalyvauti ir komiteto posėdžiuose, tai kas vadovauja Vyriausybei?”, - ironizavo B.Vėsaitė. Ji pripažino, kad ir socialdemokratai, subūrę valdančiąją koaliciją šiomis politinėmis aplinkybėmis, turėtų analogišką situaciją. Konservatoriai būtų labai stipri opozicija, tad kur kas geresnis kelias - pirmalaikiai rinkimai.

...

 

 

2010-05-10

Skaityti visą straipsnį: www .lsdp.lt

01.02.2011


Kira -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Lithuania > الأحداث > Politinė situacija Lietuvoje
استطلاعات الرأي مماثلة:Populiarumas Lietuva
(Politinė situacija Lietuvoje)
وغيرها...
 
load menu