سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Pilsoniskā savienība

Stalts ar domubiedriem izstājas no "Pilsoniskās savienības"

Pilsoniskā savienība 57%

Attēlā: Dāvis StaltsNo PS aizgājušo biedrība "Demokrātiskie patrioti" vēlēšanās iesaistīsies citā spēkā

 

Daži "Pilsoniskās savienības" (PS) biedri nodibinājuši biedrību "Demokrātiskie patrioti", kas pirms paredzamajām Saeimas ārkārtas vēlēšanām vēlas paust savus ideālus un pievienoties kādam politiskajam spēkam, vēsta aģentūra BNS.

 

Biedrības valdes priekšsēdētājs Dāvis Stalts, advokāts Jānis Bordāns un juriste Ieva Brante jau otrdien izstājas no PS, kā arī pēdējā laikā to izdarījuši vai plāno paveikt vēl vairāki šīs partijas biedri. Savukārt to cilvēku, kuri iesaistīsies biedrībā "Demokrātiskie patrioti", vārdus plānots atklāt šīs un nākamās nedēļas laikā, Stalts otrdien pavēstīja žurnālistiem.

 

Jaunās biedrības valdes priekšsēdētājs Stalts žurnālistiem norādīja, ka šī biedrība nekļūs par partiju un atsevišķi nekandidēs Saeimas vēlēšanās, bet plāno sadarboties ar kādu no politiskajiem spēkiem, vēsta aģentūra LETA. Viņš arī sacīja, ka sarunas sāktas ar nacionālo apvienību "Visu Latvijai!-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK. Sarunas varētu notikt arī ar Valsts prezidenta Valda Zatlera vadītu partiju, ja tāda tiks izveidota.

 

Foto: Kaspars Krafts, F64

 

Lasīt vairāk: ir (14.jun 2011)


martina -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Latvia > الأحزاب > Pilsoniskā savienība
 
load menu