سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
National Trust Party

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی: اصلاح‌طلبان اهل قهر نیستند/بدنه

National Trust Party 50%

button ElectionsMeter.com

 

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با اشاره به شرایط انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: اصلاح‌طلبان قهر نکرده‌اند و اهل قهر هم نیستند اما «اصلاح‌طلبان را از صحنه بیرون رفتند»!

 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول منتجب‌نیا در همایش ملی تبیین طرح مناسک، با نامطلوب خواندن شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و بین‌المللی کشور گفت: این شرایط ناگوار برای همه دلسوزان نگران‌کننده است و آن‌ها که به کرسی مسئولیت تکیه داده‌اند، نباید فکر کنند که تنها آن‌ها دلشان می‌سوزد بلکه تمام کسانی که دل به این کشور بسته‌اند و برای این نظام خدمت کرده و می‌کنند دلشان می‌سوزد و اصلاح‌طلبان در راس دلسوزان کشور هستند.

 

وی با بیان اینکه "آن‌هایی که سوار بر اریکه مسئولیت هستند مراقب باشند واقعیت‌ها را بهتر ببینند"، افزود: آن‌ها نمی‌توانند به تنهایی کشور را به سلامت اداره کنند زیرا تجربه نشان داده نبود اصلاح‌طلبان در جامعه همین وضعی را به وجود می‌آورد که اکنون شاهد آن هستیم. البته خطاب من به عقلا است و نه تندروهای افراطی که می‌گویند نباید سر به تن اصلاح‌طلبان باشد. عقلا باید آن‌ها را کنترل و هدایت کنند و شرایط را در نظر بگیرند.

...

 

 

9. 11. 2012

ادامه مطلب: isna.ir

2013-04-08


amalia -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Iran > الأحزاب > National Trust Party
 
load menu