سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Lietuvos politinių partijų

Masoninė simbolika tarp Lietuvos partijų

Lietuvos politinių partijų, OTHER 82%

 

Visiškai atsitiktinau šiandien pamačiau darbo partijos reklamą su jos simboliu ir iškart į galvą šovė mintis, kad tai susiję su masonų simbolika. Tuomet peržvelgiau kitas partijas pagal vikipedijos sąrašą, atsirado dar vienas ryškus pretendentas į naudojančius masoninę simboliką.

 

Vienintelės šios dvi partijos naudojo ryškius masoninius simbolius. Tvarkos ir teisingumo partijos atveju kairysis erelio sparnas yra pakeltas tam tikru kampu virš dešiniojo sparno. Tiksliai nežinau kaip, bet tai susiję su masonų numerologija (turėjau video medžiagą, bet netyčia ištryniau). Gali būti, kad tai atsitiktinis plagiatas arba sąmoningas partijos įkūrėjų triukas.  Lygiai tas pats galioja ir darbo partijai. Jos emblema atitinka klasikinius masoninės simbolikos bruožus.

 

Atskirai galima vertinti ir atgimimo simboliką. Politinis visuomeninis judėjimas sunyko, bet logotipas liko nepakitęs.

 

 

 

Šaltinis: valstybe.wordpress.com

01.02.2011


Kira -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Lithuania > انتخابات > Lietuvos politinių partijų
 
load menu