سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Latvijas Zemnieku savienība

1."Latvijas fakti": krīt ZZS, aug Zatlera popularitāte

Latvijas Zemnieku savienība 57%

"Latvijas fakti": krīt ZZS, aug Zatlera popularitātePolitisko reitingu līderis sabiedriskās domas aptaujā joprojām "Saskaņas centrs"

 

"Latvijas Faktu" jūnijā veiktā aptauja liecina, ka populārākā partija joprojām ir "Saskaņas centrs" (SC), kam seko "Vienotība" un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), trešdien vēsta aģentūra BNS.

 

Savukārt prezidentu Valdi Zatleru pozitīvi vērtē 79% aptaujāto, tas ir viens no augstākajiem politiķu reitingiem kopš atmodas laika, ziņo LNT. Par tālāko Zatlera rīcību domas dalās - 44% aptaujāto iesaka viņam dibināt savu partiju, 11,4% iestāties "Vienotībā", 5% pievienoties citai partijai, bet 19,4% pamest politiku, liecina "Latvijas Faktu" veiktā aptauja.

 

Partiju reitingi liecina, ka jūnijā par SC balsotu 18,1% aptaujāto (maijā 18,5%), par "Vienotību" 14,7% (11,7%), bet ZZS 10,5% (15,1%). Ceturtajā vietā ierindojusies Nacionālā apvienība ""Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK" ar 8,8% (5,4%) vēlētāju atbalstu.

 

Citu partiju reitingi ir krietni pieticīgāki - 2,8% aptaujāto balsotu par apvienību "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" (PCTVL), 1,2% par Pēdējo partiju, 1% par Tautas partiju (1,3%) un 0,8% par LPP/LC (2,5%).

 

Foto: Andrejs Strokins, F64

 

Lasīt vairāk: ir (22.jun 2011)


martina -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Latvia > الأحزاب > Latvijas Zemnieku savienība
 
load menu