سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis: 'Vienotībai' kļūt par Valda Zatler

Ģirts Valdis Kristovskis 27%

Ģirts Valdis KristovskisKā viens no trim partiju apvienības VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājiem esmu parakstījis mūsu kopīgo aicinājumu Valsts prezidentam Valdim Zatleram kļūt par apvienības, tagad jau topošās partijas, VIENOTĪBA vadošo politiķi šā gada augustā, vai pat vēl ātrāk.

 

Uzskatu, ka tas ir labākais iespējamais risinājums pēc Valsts prezidenta izšķirīgā soļa rosināt 10.Saeimu atlaišanu, kas patiesi satricināja sastāvējušos politikas ūdeņus.

 

Valdis Zatlers ir parādījis Valsts prezidenta sūtības patieso nozīmi – būt par valsts un tautas morāli ētisko, demokrātijas, tiesiskuma un drošības vērtību sargātāju. Ar šo savu soli viņš ir licis rūpīgāk izvērtēt mūsu valsts pastāvēšanas un attīstības izredzes ilgtermiņā, ko valdības locekļiem un Saeimas deputātiem ir bijis grūtāk izdarīt, jo viņu lēmumi bieži vien ir īstermiņa uzdevumu, krīzes akūto risinājumu ierobežoti. Domāju, ka tieši to apzinoties, V.Zatlers ir izšķīries par vienīgo loģisko soli – pašam turpināt un līdzdarboties šī lielā uzdevuma, nu jau var teikt – pienākuma – izpildē –nostiprināt valsts ilgtermiņa nākotni uz godīgiem pamatiem. Pazīstot mūsu prezidentu, esmu drošs, ka viņš no šī mērķa nekad neatkāpsies!

 

Foto: AFI

 

Lasīt vairāk: DELFI (19. jūnijs 2011)


martina -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Latvia > السياسيون > Ģirts Valdis Kristovskis
 
load menu