سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Alfrēds Rubiks

Rubiks iesniedzis 21 labojumu regulā par lauksaimniecības...

Alfrēds Rubiks 29%

... politiku

 

Alfrēds RubiksEiropas Parlamenta (EP) Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejas deputāts Alfrēds Rubiks iesniedzis 21 labojumu regulā par lauksaimniecības politiku, kas saskaņoti ar Latvijas Zemkopības ministriju.

 

Kopumā ir iesniegti 1300 labojumi. «Esmu pagaidām izstudējis 249 iesniegtos priekšlikumus un starp tiem atradis četrus savējos,» teica Rubiks.

 

Jautājumā par tiešo maksājumu politikas izstrādāšanu Eiropas Savienībā (ES) Latvijas pozīcija ir panākt kaut cik vienlīdzīgu maksājumu noteikšanu zemniekiem. Taču Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) priekšsēdētājs Rubiks, kurš EP ir ievēlēts no Saskaņas centra saraksta un darbojas kā pastāvīgais deputāts Lauksaimniecības un lauku attīstības komitejā, apgalvoja, ka uzlabot Latvijas zemnieku stāvokli būs grūti, jo savulaik Latvijas valdības pārstāvji paši piekrituši tādam nevienlīdzīgam sadalījumam, tādējādi iedzenot Latvjas lauksaimniekus postā.

 

Lasīt vairāk: BNN (2011. gada 10.maijs)


martina -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Latvia > السياسيون > Alfrēds Rubiks
 
load menu