سياسيون وانتخابات، انتخبوا بحرية و شاركوا في الديمقراطية، شاركوا في التغييرعن طريق الاستفتاء عبر الانترنت
Ainārs Šlesers

Ainārs Šlesers: PIETIEK reiz melot!

Ainārs Šlesers 46%

Pat pēdējā priekšvēlēšanu dienā, dienā bez politiskās reklāmas, dienā, kad vajadzētu ļaut cilvēkiem izdarīt savu izvēli, dažiem ļautiņiem tomēr nav miera un vienalga niez rokas izplatīt kārtējos melus par Šleseru.

 

Ainārs ŠlesersKā liela sensācija tiek pasniegts Šlesera un Flika AirBaltic akcionāru līgums. Jau šīs „sensācijas” pirmajā rindkopā ir samelots, ka valsts sekretārs nav parakstījis līgumu. Šāda samelošanās jau vien apliecina šīs ziņas „nopietnību”. Taču galvenais – nav vairs tāda līguma! Turklāt 2009.gadā, slēdzot Satiksmes ministrijas un Valsts kancelejas sagatavoto līgumu, AirBaltic netika piešķirts ne santīms. Bet ko tad izdarīja Dombrovska valdība – izskatīja un atzina šo līgumu par labu esam un ar vieglu roku vēl piešķīra Air Baltic vairāk kā 15 miljonus latu. Tādejādi tagad ir spēkā Dombrovska valdības un Flika līgums. Un ja Dombrovskis stāsta, ka viņš – premjers – neko nevarēja mainīt, kaut arī viņa varā bija piešķirt vai nepiešķirt AirBaltic 15 miljonus, tas tikai liecina par premjera mazspēju. Visa atbildība jāprasa tieši no Dombrovska.

 

Tā Dombrovskis melo par līgumu, tā viņš sameloja par pensijām, tā viņš melo par it kā valsts attīstību. Tas tikai apliecina, ka mani politiskie konkurenti baidās no  Šlesera veiksmes stāstiem, tādiem kā aviācijas straujais uzplaukums, tūrisma attīstība. Tad, kad pašiem nav pat vīģes lapas ar kuru piesegt s. vu ideju plikumu, kad trūkst nākotnes vīzijas, kuru likt pretī Šlesera piedāvājumam par valsts attīstību, tad palīgā tiek ņemtas apmelošanas kampaņas.

 

Avots: parlabulatviju.lv (01/10/2010)


martina -
اشارةno spam

ElectionsMeter لا يتحمل اي مسؤولية حول محتوى الحجج و التعاليق. نرجوا منكم الاتصال بالمصدر مباشرة. كل حجة او تعليق يجب ان يحتوي على اسم الكاتب و المصدر الاصلي. يجب ان تكون لدى المستعملين دراية بحقوق الكاتب. الرجاء الاطلاع على قواعد البوابة

العودة إلى الاستطلاع: > Latvia > السياسيون > Ainārs Šlesers
 
load menu